• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Греція оновила умови в'їзду для туристів з України та інших країн

Міністерство туризму і Управління цивільної авіації Греції додало до переліку підстав для в'їзду в країну експрес-тест на COVID-19

Греція
Греція
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні hromadske, передає "ДС".

Про свої зміни міністерство туризму оголосило в п’ятницю, 18 червня. По-перше, тепер для в’їзду достатньо показати лише негативний експрес-тест на коронавірус. Експрес-тест має бути зроблений не пізніш як за 48 годин до часу прибуття.

Як і раніше, в’їзд до Греції дозволений і за ПЛР-тестом — його потрібно зробити не пізніш як за 72 години до часу прибуття в країну, зазначає Управління цивільної авіації Греції.

Окрім тесту, на в’їзді можна показати й сертифікат вакцинації за стандартом, затвердженим у ЄС (в Україні, нагадаємо, його обіцяють видавати вже з липня), або документ, який засвідчує, що ви перехворіли COVID-19 за два-дев’ять місяців до в’їзду.

По-друге, тепер дітям віком до 12 років в’їзд до Греції дозволений без будь-яких документів, які підтверджують їхній COVID-статус. Раніше максимальний вік становив 6 років; його підвищили за рекомендаціями ЄС.

Решта правил щодо в’їзду в Грецію залишаються незмінними — зокрема, перед прибуттям потрібно заповнити спеціальну форму. Для туристів із низки країн (зокрема й України) по прибутті не потрібно йти на самоізоляцію.

Нагадаємо, з 14 травня Греція відкрила кордони після стабілізації ситуації з поширенням COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua