• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Греція закрила небо білоруським авіакомпаніям

Управління цивільної авіації Греції оголосило про заборону білоруським авіакомпаніям використовувати повітряний простір країни, а також здійснювати посадку в грецьких аеропортах

"Белавіа"
"Белавіа"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Euronews, передає "ДС".

Крім того, грецькі авіакомпанії повинні уникати польотів в РПІ (Район польотної інформації, — "ДС") Білорусі.

"НОТАМ, який діє до 5 липня 2021 року, слід за рішенням Євросоюзу заборонити білоруським авіакомпаніям здійснювати польоти в повітряний простір ЄС або приземлятися в його аеропортах. Авіакомпаніям Євросоюзу рекомендується уникати повітряного простору Білорусі", — йдеться в повідомленні.

При цьому заборона не стосуватиметься випадків вимушеної посадки або вимушеного прольоту по повітрю, а також у разі гуманітарних рейсів.

Нагадаємо, з 26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю через примусову посадку літака Ryanair в мінському аеропорту 23 травня, після чого був затриманий засновник опозиційного білоруського Telegram-каналу Nexta, головний редактор ресурсу "Білорусь головного мозку" Роман Протасевич. Також українським авіакомпаніям і літакам заборонено виконувати польоти у повітряному просторі Республіки Білорусь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua