• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

ГРУ запустила нову хакерську програму "Дроворуб", - спецслужби США

Реклама на dsnews.ua

Агентство національної безпеки США та Федеральне бюро розслідувань звинуватили Головне розвідувальне управління РФ у використанні хакерської програми під кодовою назвою "Дроворуб" для злому комп'ютерів на базі операційної системи Linux

АНБ і ФБР повʼязали "Дроворуба" з конкретною групою російської розвідки — 85-му Головним центром спеціальної служби (ГЦСС) в / ч 26165, інформує "ДС" з посиланням на Reuters.

Агентства заявили, що ГЦСС повʼязана з тими ж хакери, які зламали Національний комітет Демократичної партії в 2016 році.

Системи Linux повсюдно використовуються в системах національної безпеки, Міністерства оборони та промислової бази оборони, а також в більш широкому співтоваристві фахівців з кібербезпеки.

"Шкідлива програма може мати широке поширення, якщо захисники мережі не вживе заходів проти неї", – сказав головний операційний директор Управління кібербезпеки АНБ Рейтер Кеппел Вуд.

"Дроворуб" – це "швейцарський армійський ніж" можливостей, який дозволяє зловмиснику виконувати безліч різних функцій, таких як крадіжка файлів і віддалене управління компʼютером жертви", – додав технічний директор компанії McAfee, що займається кібербезпекою, Стів Гробман.

    Реклама на dsnews.ua