• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Грузинські тюремники заявили, що Саакашвілі почав їсти мед і пити сік

Третій президент Грузії Міхаїл Саакашвілі після оголошення голодовки у в'язниці почав приймати мед і натуральний сік

Михайло Саакашвілі
Михайло Саакашвілі / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив начальник Спеціальної пенітенціарної служби Грузії Ніка Цхварашвілі, передає "ДС" з посиланням на Грузія online ,

"У понеділок була виготовлена особиста картка. У нього був доступ до різних продуктів, включаючи натуральні соки, мед, а після підтвердження замовлення, наскільки мені відомо, він уже отримав кілька банок меду, а також кілька літрів натурального соку Він почав приймати їжу, в тому числі мед, натуральний сік, що фактично говорить про те, що так чи інакше, організму не загрожує виснаження", — сказав Цхаварашвілі.

У той же час, на Facebook-сторінці Саакашвілі з'явилося його звернення до міжнародного співтовариства, в якому політик заявив про незаконне утримання під вартою без суду.

"Відповідно до законодавства Грузії, будь-яка особа, затримана на підставі чинної та триваючої справи, має бути негайно доставлена в суд. Мене вже 9 днів тримають в тюрмі без слухання, і моєму адвокату суддя у справі сьогодні сказав, що в найближчі тижні слухань не очікується. Існує очевидна спроба не допустити моєї появи на публіці перед запланованим другим туром виборів, в той час, як майже в кожному великому місті моя партія йде слідом за партією Іванішвілі ", — написав він.

Нагадаємо, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Як заявив прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, політик повернувся на батьківщину, щоб влаштовувати безлади і вбивства опозиціонерів.

Він додав, що Саакашвілі зможе повернутися в Україну тільки після того, як проведе у в'язниці весь термін.

Як писала "ДС", адміністрація грузинської в'язниці, в якій знаходиться колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, навмисне створює колишньому лідеру країни некомфортні умови.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua