• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Грузія оголосила про початок другої хвилі пандемії COVID-19

Реклама на dsnews.ua

У Грузії почалася друга хвиля пандемії коронавірусу COVID-19. В країні будуть посилені заходи для запобігання поширенню інфекції

Про це заявив прем'єр-міністр Грузії Георгій Гахар, передає "ДС" з посиланням на "Грузія Онлайн".

За його словами, після великого весілля в Тбілісі утворилося 5 нових кластерів зараження, зокрема, в Цагері, Кутаїсі, Зугдіді та інших містах.

"Ми були змушені додати до постанови пункт про обмеження "не більше 10 осіб", щоб заборонити подібні ритуали. Все це робиться з метою захисту здоров'я наших громадян", — заявив Гахар.

Крім того, з 10 вересня забороняються культурні та спортивні заходи під відкритим небом за участю понад 200 осіб. Також забороняються клубні вечори на відкритих майданчиках, а заплановане на 1 жовтня відкриття театрів, кінотеатрів і дитячих розважальних центрів переноситься ще на місяць.

"Сьогоднішні 57 випадків захворювання і 44 випадки, зафіксовані вчора, прямо вказують на те, що епідеміологічна ситуація в країні поступово змінюється. Ми припускали початок другої хвилі, і ось цей процес почався", — додав Гахар.

Нагадаємо, раніше Грузія змінила правила в'їзду в країну для іноземних громадян, зокрема, зменшивши час обов'язкового карантину.

    Реклама на dsnews.ua