• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Грузія вводить жорсткі обмеження до кінця січня

Реклама на dsnews.ua

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією через коронавірус в Грузії з 28 листопада поточного року по 31 січня 2021 року посилюють і розширюють діючі точкові обмеження в країні

Відповідне рішення прийняла Міжвідомча координаційна рада під керівництвом прем'єр-міністра Грузії, передає "ДС" з посиланням на "Грузія Online".

Так, комендантська година, яка була введена раніше в семи найбільших містах, пошириться на всю Грузію. Зокрема, заборонено буде виходити на вулицю з 21:00 до 05:00. Виняток становитимуть напередодні Нового року — 31 грудня і напередодні Різдва — 6 січня.

Заборонені стануть всі міжміські пасажирські перевезення, крім легкових автомобілів і таксі.

Ресторани та об'єкти харчування повністю переходять на роботу "на винос". Спортзали, басейни, художні студії, тощо будуть закритими.

Також закриють дитсадки і ясла, а школи перейдуть на дистанційне навчання. Припинять роботу всі непродовольчі ринки і майже всі непродовольчі магазини — крім зооаптек і зоотоварів, побутової хімії і преси.

При цьому в період з 24 грудня до 2 січня обмеження обіцяють послабити. Зокрема, відкриються ТРЦ і ринки, відновиться робота муніципального транспорту і міжміські перевезення. Після цього знову запустять транспорт тільки з 16 січня.

Нагадаємо, раніше Грузія продовжила часткові обмеження на регулярні міжнародні авіарейси на початку 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua