• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Губернатор Каліфорнії попросив Обаму назавжди заборонити видобуток нафти і газу в прибережній зоні штату

Реклама на dsnews.ua
На думку Джеррі Брауна, розробка нових нафтогазових родовищ несумісна з "головним завданням" - скороченням залежності від викопних енергоносіїв

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Каліфорнії даровані природою сотні миль красивого узбережжя, де створені прекрасні парки, пляжі, природні заповідники і упорядковані житлові райони, - йдеться в посланні губернатора. - Очевидно, що масштабна розробка нових нафтогазових родовищ буде несумісна з виконанням нашої головної задачі, яка полягає в скороченні залежності від викопних енергоносіїв і протидії руйнівним наслідкам зміни клімату".

У Білому домі поки не коментують лист Брауна, який заявив також про намір заручитися підтримкою з боку губернаторів-демократів штатів Орегон і Вашингтон. У листопаді президент оприлюднив план щодо заборони розробки нових родовищ біля берегів цих штатів, але він обмежує ведення таких робіт лише на період до 2022 року.

АР зазначає, що, якщо Обама піде на введення безстрокового заборони, це в перспективі створить проблемну ситуацію для майбутньої адміністрації обраного президента Дональда Трампа, який, на думку аналітиків, є прихильником розширення геологорозвідувальних робіт на нафту і газ, у тому числі в Чукотському морі, а також будівництва терміналів для експорту скрапленого природного газу.

    Реклама на dsnews.ua