• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Хакери виставили на продаж особисті дані 1,5 млрд користувачів Facebook

Особисті дані більше 1,5 млрд користувачів соціальної мережі Facebook, в роботі якої стався масштабний збій, з'явилися в продажу на одному з популярних хакерських форумів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє privacyaffairs.com, передає "ДС".

Особиста інформація про користувачів, виставлена на продаж, включає в себе ім'я, адресу електронної пошти, локацію, стать, номер телефону та ID користувача.

Відзначається, що ще в кінці вересня поточного року користувач відомого хакерського форуму опублікував оголошення, в якому стверджував, що володіє персональними даними більше 1,5 млрд користувачів Facebook. В даний час дані виставлені на продаж на відповідній платформі форуму, і потенційні покупці можуть придбати всі дані відразу або в менших кількостях.

Один потенційний покупець стверджує, що йому запропонували купити персональні дані 1 млн облікових записів користувачів Facebook за $ 5 000.

Як повідомляла "ДС", 4 жовтня стався глобальний збій в роботі соціальних мереж Facebook та Instagram, а також месенджерів WhatsApp і Facebook. Пізніше стало відомо про збої в роботі серверів Netflix, PlayStation, Google та Amazon.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua