• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Хакери зробили майже пів мільярда атак на мережі Олімпіади в Токіо

Під час літніх Олімпійських і Паралімпійських Ігор в Токіо було скоєно близько 450 млн хакерських атак на інформаційні системи та мережі Олімпіади

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили організатори змагань і фахівці телекомунікаційної фірми NTT, яка забезпечувала кібербезпеку Ігор, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Організатори Ігор також повідомили, що на цей раз число кібератак більш ніж в два рази перевищило аналогічний показник змагань в Лондоні в 2012 році.

За словами офіційних осіб, відбили всі атаки, джерела яких, ймовірно, перебували у великій кількості країн і територій. Відзначається, що повідомлення про несприятливі наслідки для проведення Ігор не надходили.

Виконавчий директор з технологічних служб Токіо-2020 Таті Такесі сказав, що число таких атак, як очікується, ще більше зростатиме. Він також сказав, що офіційні представники Токіо хочуть передати свої напрацювання колегам, які відповідають за Ігри в Парижі 2024 року.

Нагадаємо, Літні Олімпійські ігри в Токіо пройшли з 23 липня по 8 серпня 2021 Паралімпійські — з 24 серпня по 5 вересня 2021 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua