• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Хакерські війська: У США заявили, що допомагають Україні з кібератаками

Начальник Кіберкомандування США генерал Пол Накасоне заявив, що американські військові здійснюють "наступальні хакерські операції" на підтримку України

У США підтвердили, що здійснюють хакерські атаки на підтримку України
У США підтвердили, що здійснюють хакерські атаки на підтримку України / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Накасоне заявив в інтерв’ю Sky News, передає "ДС".

"Ми здійснили низку операцій усіх видів: наступальні, оборонні, інформаційні", — сказав командувач американськими кібервійськами.

Він відмовився уточнювати подробиці кібератак, але наголосив, що вони відбувалися в законній площині відповідно до політики Пентагону та під цивільним наглядом.

"Моя робота — надавати низку варіантів дій міністру оборони й президенту, що я і роблю", — додав Накасоне, не уточнивши, якими саме є ці варіанти.

За словами генерала, він "кожен день" прораховує можливість кібератаки Росії на Сполучені Штати, тому дії на випередження в кіберпросторі, які дозволяють виявити російських хакерів та їхні наміри, є дієвим засобом захисту США і союзників.

У цьому, додав Накасоне, допомогла стратегічна взаємодія Вашингтона з іншими країнами заходу, яка почалася у 2018 році.

"Здатність обмінюватись інформацією, здатність перевірити її точність та своєчасність, а також застосовність у ширшому масштабів була дуже, дуже потужною в цій кризі (війні України з РФ)", — наголосив генерал.

Нагадаємо, США підтвердили нові поставки озброєння Україні, зокрема великокаліберної зброї та ракетних систем.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua