• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Хорватія спростила умови в'їзду для українців

Відтепер українцям для перетину кордону Хорватії потрібен ПЛР-тест, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону, а не за 48, як було раніше 

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив посол України в Хорватії Василь Кирилич у своєму Twitter, передає "ДС".

"Хорватія помʼякшує умови вʼїзду до країни: тепер негативний ПЛР-тест буде взято до уваги, якщо він не давніший, ніж 72 години (замість 48). Перепусткою служитимуть також підтвердження про вакцинування", — написав він.

Додамо, вцілому для в’їзду до Хорватії також можна надати тест на антиген, але він має бути зроблений не пізніше, ніж за 48 годин.

При цьому тест можуть не робити вакциновані особи за умови наявності сертифікату про щеплення, який підтверджує вакцинацію особи від коронавірусу другою дозою препаратом Pfizer, Moderna або AstraZeneca за 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію. Якщо вакцина передбачає одну дозу (Janssen/Johnson&Johnson), то вакцинація повинна бути здійснена не пізніше 14 днів від моменту в’їзду в Хорватію.

Особи, які подорожують з туристичною метою — за наявності документального підтвердження про сплату готелю/апартаментів/кемпів/приватних садиб/найму яхти, або підтвердження про власність житла чи яхти у Хорватії.

Як зазначається, дані правила вʼїзду діють до 15 червня.

Нагадаємо, з 4 червня Туреччина повернула ПЛР-тести для туристів з України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua