• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"І де 80 відсотків?" Працівники "Гродно Азот" розвіяли міф про тотальну підтримку Лукашенка

Реклама на dsnews.ua

Під час зібрання колективу "Гродно Азот" значна частина працівників продемонструвала, що підтримує опозиційну кандидатку на посаду президента Білорусі Світлану Тихановську

Про це свідчить відео, зняте під час зібрання на "Гродно Азоті", передає "ДС".

Під час зборів членкиня президії зазначила, що "вибори відбулись", на що присутні хором відповіли: "Ні!" Один з них також вимагав перерахунку голосів.

Після пропозиції піднятися тим, хто голосував за Світлану Тихановську, зі своїх місць підвелась значна частина присутніх.

"Подивіться, скільки людей встали! Де 80%?" – коментує автор відео, маючи на увазі попередні підсумки голосування, озвучені Центрвиборчкомом, 80% за чинного главу держави Олександра Лукашенка.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували близько 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства щодо протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення великої кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестувальниками.

    Реклама на dsnews.ua