• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Ідіоти": керівництву системи охорони здоров'я США дісталося від Трампа

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп образив керівників системи охорони здоров'я країни в зв'язку з введеними карантинними обмеженнями

Про різкі висловлювання президента стало відомо під час дзвінка до свого передвиборчого штабу, що почули кілька журналістів, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Так, Дональд Трамп різко розкритикував, в тому числі відомого інфекціоніста та імунолога, що входить до складу робочої групи Білого дому по боротьбі з коронавірусом, Ентоні Фаучи. Глава Білого дому, зокрема, назвав Фаучи "катастрофою".

Виступаючи з готелю в Лас-Вегасі перед двома мітингами в Арізоні, Трамп сказав, що американці втомилися від обмежень пандемії.

"Люди кажуть: "Просто дайте нам спокій. Вони втомилися. Люди втомилися слухати Фаучи і всіх цих ідіотів", — говорив Трамп на мітингах, під час яких багато його прихильники не носять масок і стоять пліч-о-пліч, що суперечить рекомендаціям Фаучи та інших експертів у сфері охорони здоров'я.

Сенатор-республіканець Ламар Александер виступив із заявою, в якій назвав Фаучи "одним з найвидатніших державних службовців нашої країни".

"Якби більше американців звернули увагу на його пораду, у нас було б менше випадків COVID-19, і було б безпечніше повернутися в школу, на роботу і поїсти", — заявив Александер.

Відзначається, чтоТрамп і доктор Фаучи розходяться в думках щодо того, як краще впоратися з пандемією, в результаті якої загинуло понад 219 тисяч осіб. Раніше Фаучи відкрито скаржився на те, що його цитують в рекламі кампанії з переобрання Трампа, і сказав в інтерв'ю на каналі CBS, що він не здивований тим, що сам Трамп заразився коронавірусом.

Відзначимо, що 79-річний Фаучи працював і за президентів-республіканців, і за президентів-демократів. З 1984 року він є директором Національного інституту алергії та інфекційних захворювань.

Нагадаємо, про захворюванні президента США Дональда Трампа і його дружини Меланії коронавірусом стало відомо в ніч на 2 жовтня. Після цього президент отримував лікування в Національному військовому центрі імені Уолтера Ріда, а сім'я президента перебувала на ізоляції в Білому домі.

    Реклама на dsnews.ua