• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

ИГИЛ повернулося до Пальміри з-за псевдо-боротьби Росії з тероризмом, — МЗС Франції

Реклама на dsnews.ua
Жан-Марк Ейро заявив, що Росія воює лише проти загонів помірної опозиції в Алеппо

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

Росія дала можливість терористам угруповання "Ісламської держави" знову взяти Пальміри, тому що воювала лише проти загонів помірної опозиції в Алеппо. З таким твердженням виступив у понеділок глава МЗС Франції Жан-Марк Ейро після прибуття на засідання Ради ЄС у Брюсселі.

"Росіяни, які роблять вигляд, що борються з тероризмом, насправді зосередилися на Алеппо і дали можливість ІГ знову взяти Пальміру", - вважає він.

На його думку, якщо Алеппо перейде під контроль урядових сил, це не призведе до закінчення війни.

"Якщо Алеппо впаде, що станеться потім? Серйозний ризик полягає в тому, що війна продовжиться", - висловив думку французький міністр.

Банди ИГИЛ вчинили напад на Пальміру (240 км від Дамаску) в минулу п'ятницю. Бойовики також спробували захопити нафтові колодязі і військовий аеродром в околицях міста. Увечері в неділю з'явилася інформація, що урядова армія відступила з боями з центральної частини міста.

Пальміра була звільнена сирійської армією від терористів ИГИЛ 27 березня цього року за сприяння ВКС РФ. Потім російські сапери брали участь у розмінуванні міста і знаходяться там античних пам'яток.

    Реклама на dsnews.ua