• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Імпічмент Трампа можуть перенести через шабат

Адвокат 45-го президента США Дональда Трампа Девід Шон звернувся до Сенату з проханням перенести засідання у справі про імпічмент Трампа в зв'язку з шабатом

Реклама на dsnews.ua

Про офіційний лист адвоката до верхньої палати Конгресу США стало відомо журналістам The New York Times, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Девід Шон пояснив, що він єврей, суворо дотримується релігійних заповідей, тому в суботу, а також у пʼятницю після заходу сонця він не може працювати через шабат.

"Вибачаюсь за незручності, бо моє прохання щодо того, щоби процедура імпічменту не проводилась під час Єврейської суботи (шабату — ред.), зачепить інших людей. Проте практика та заборони для мене обов’язкові; тож, з повагою, у мене немає іншого виходу, аніж звернутися з цим проханням", — йдеться в листі.

Цей лист Шон надіслав лідерам демократів і республіканців у Сенаті, а також сенатору Патріку Легі, який головує на процесі.

Видання зазначає, що хоча розкладу засідання з імпічменту Трампа немає, повʼязані з процесом співрозмовники говорять, що процес дуже ймовірно затягнеться до ночі пʼятниці, 12 лютого, з продовженням в суботу.

Поки неясно, чи задовольнять сенатори прохання адвоката. Якщо вони підуть на прискорення судового процесу, щоб завершити його до заходу сонця в пʼятницю, це стане найшвидшим процесом імпічменту в історії.

Як зазначається, члени обох партій сподіваються на швидкий судовий розгляд.

Нагадаємо, 13 січня Палата представників затвердила рішення про оголошення імпічменту Дональда Трампа з обвинуваченням у підбурюванні до заколоту. Ініціативу підтримали 232 конгресмени, в тому числі десять членів Республіканської партії. Для затвердження цих звинувачень в Сенаті необхідно не менше двох третин голосів.

Сенат приступить до розгляду імпічменту Трампа у вівторок, 9 лютого.

    Реклама на dsnews.ua