• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Інавгурація Байдена: як Білий дім "вилизують" до переїзду нового президента

Реклама на dsnews.ua

У США у Білому домі, де 20 січня відбудеться інавгурація Джо Байдена на посаді президента, триває підготовка до переїзду його сімʼї та адміністрації 

Про йдеться у повідомленні ВВС, передає "ДС".

"Співробітники вже почали виносити деякі предмети з будівлі. Особисті речі Трамп, такі як одяг, ювелірні вироби та інші предмети, перевезуть до їх нового будинку – швидше за все, в Мар-а-Лаго у Флориді. І в цьому році Білий дім дуже ретельно приберуть", – пише видання.

Також, за його даними, через зміну президентів до адміністрації мають призначити близько 4 тисяч чиновників, близько 1,1 тисячі з яких вимагають затвердження Сенату.

Крім того, всі політичні документи, інструктажі та артефакти за час президентства Дональда Трампа будуть передані в Національний архів, де вони зберігатимуться в таємниці протягом 12 років, якщо їх не розсекретить сам президент.

Меблі і більшість творів мистецтва в Білому домі належать уряду, тому залишиться в приміщеннях. Однак інші предмети, такі як фотографії президента, які висять в коридорі, приберуть.

Як зазначається, нові перші сімʼї зазвичай роблять ремонт в Білому домі на свій смак.

Нагадаємо, 13 січня Палата представників Конгресу США вдруге оголосила імпічмент Дональда Трампа через штурм Капітолію 6 січня, який нібито був організований Трампом. Розгляд імпічменту в Сенаті США почнеться не раніше 19 січня.

Як писала "ДС", Дональд Трамп записав прощальне відеозвернення з Білого Дому, в якому перерахував свої досягнення за чотири роки свого правління.

    Реклама на dsnews.ua