• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Іноземцев: Трамп швидко зрозуміє недоговороздатність Путіна і Обами стане жорсткішим

Реклама на dsnews.ua
Дональд Трамп ні про що не зможе домовитися з Володимиром Путіним, так як Путін не хоче ніяких домовленостей

Про це в інтерв'ю "ДС" заявив російський економіст і соціолог Владислав Іноземцев, відповідаючи на питання, Трамп для Росії - це добре чи погано.

"Все залежить від Путіна. Трамп - нормальна людина. Він не ідіот, не псих. Так, він імпульсивний, в бізнесі він піднімався і падав, але він знає правила, за якими працює бізнес. Він підбирає професійну команду", - зазначив Іноземцев.

За його словами, у відносинах з Росією Трамп, "як і будь-який американський президент, спочатку буде показувати, що він відноситься до Москві доброзичливо; буде спроба нової перезавантаження, пошуку нового консенсусу. Але у мене є відчуття, що у Путіна немає особливого бажання про щось домовлятися. Є декоративна позиція, що необхідно відновлювати діалог. Але це тому, що для Путіна діалог важливіше результату; сам факт спілкування більш значуща, ніж конкретні домовленості".

"Можна домовитися щодо Сирії, наприклад, залишивши у влади Башара Асада. Тоді Путін повинен піти на поступки Україні, а він цього не хоче. Але і домовитися повалити Асада для Путіна неприйнятно. Йому потрібно лише створювати враження, що з ним розмовляють. На якомусь етапі все це вступить в протиріччя з уявленнями Трампа. Тобто діалог почнеться, буде півроку медового місяця, а потім Трамп зрозуміє, що його "кидають" або нехтують. На цьому етапі почнеться навіть більш жорстку розмову, ніж з Бараком Обамою", - вважає Іноземцев.

    Реклама на dsnews.ua