• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Ірак планує вивезти своїх громадян із Білорусі

Ірак планує вивезти з Білорусі своїх громадян, які спричинили міграційну кризу на кордоні з Польщею. За даними влади країни, іракці стали жертвою мереж контрабандистів

Ірак планує вивезти своїх громадян із Білорусі;
Ірак планує вивезти своїх громадян із Білорусі;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Національного інформаційного агентства Іраку", передає "ДС".

"Ірак здійснить перший рейс для охочих повернутися добровільно 18 числа цього місяця. Ми підтримуємо добровільне повернення", — заявили в Міністерстві закордонних справ країни.

За словами спікера Міністерства закордонних справ республіки Ахмеда ас-Сахафа, влада республіки прийняла "пакет заходів" щодо міграційної проблеми.

"Невеликі групи іракських іммігрантів стали жертвою мереж контрабандистів", — заявив дипломат.

За даними ЗМІ, у стихійному таборі біля білорусько-польського кордону зараз перебувають понад дві тисячі мігрантів. Більшість із них — іракські курди.

Нагадаємо, на білорусько-польському кордоні вже протягом тижня розгортається штучна міграційна криза. Тисячі мігрантів із Близького Сходу, заохочені режимом Лукашенка, намагаються прорватися на територію Польщі.

У ніч проти 13 листопада білоруські військові допомагали мігрантам прорвати огорожу на кордоні з Польщею за допомогою службового автомобіля, сльозогінного газу та лазерів, отриманих від силовиків. Крім того, на кордоні з Польщею помітили озброєних білоруських силовиків.

14 листопада Прикордонна служба Польщі повідомила, що білоруські силовики готують мігрантів до прориву кордону із Польщею. Їм видають інструкції та газ, готують телетрансляцію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua