• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Іран звинуватив США у спробі вкрасти танкер з нафтою

Корпус вартових ісламської революції Ірану заявив, що зірвав спробу США затримати танкер з нафтою Ісламської Республіки в Оманському морі

Іран заявив, що військові США спробували вкрасти танкер з нафтою;
Іран заявив, що військові США спробували вкрасти танкер з нафтою;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомлені видання Reuters, передає "ДС".

"Завдяки своєчасним та авторитетним діям гвардійських військово-морських сил операція терористичного флоту США з розкрадання іранської нафти в Оманському морі провалилася", — йдеться у заяві Вартових ісламської революції.

Водночас, офіційні особи США на умовах анонімності заявили, що повідомлення посадовців Ірану не відповідає дійсності, й не було жодної спроби військових США захопити танкер.

Американські посадовці зазначили, що насправді іранські військові захопили минулого місяця нафтовий танкер, що йшов під прапором В'єтнаму, а військово-морські сили США просто стежили за ситуацією.

Іран неодноразово погрожував США власною військовою діяльністю у Перській затоці, заявляючи, що його військово-морські сили посилили патрулювання, щоб забезпечити безпечний прохід іранських кораблів та "боротися" з контрабандою палива.

Як писала "ДС", Вашингтон готовий повернутися до ядерних переговорів з Іраном і розраховує на відповідну готовність Тегерана.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua