• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Ісландія почне пускати всіх вакцинованих іноземців

Ісландія дозволить вʼїзд всім іноземцям, які мають докази вакцинації проти COVID-19

Ісландія, ілюстративне фото
Ісландія, ілюстративне фото / horosho-tam
Реклама на dsnews.ua

Про це заявило міністерство охорони здоров’я країни, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Правила в’їзду, які вже діють з 20 січня стосовно відвідувачів з будь-якої точки Шенгенської зони, відтепер поширяться на всіх мандрівників незалежно від країни їх походження.

Митні органи Ісландії приймають документи про вакцинацію з країн Шенгенської угоди або "жовту картку" Всесвітньої організації охорони здоровʼя.

"Всім тим, хто був повністю вакцинований проти COVID-19, буде дозволено приїхати в Ісландію без дотримання заходів при перетині кордону, таких як тестування і карантин", — йдеться в заяві міністерства.

В якості альтернативи, як це стало можливим з грудня, всі мандрівники, а не тільки з Шенгенської зони, можуть здати тести на антитіла, щоб показати, що вони вже хворіли на COVID-19.

Цей крок робить Ісландію однією з перших європейських країн, які відкрили свої кордони за межами Шенгенської зони.

За допомогою нових правил в’їзду Ісландія сподівається збільшити потік відвідувачів зі Сполучених Штатів і Великої Британії, двох найбільших туристичних ринків, які є лідерами у світовій кампанії вакцинації.

За словами головного епідеміолога країни, з 19 лютого близько 20% прибулих до Ісландії надали докази перенесення хвороби в минулому або свідоцтво про вакцинацію.

Нагадаємо, Ізраїль 16 березня розпочав відновлювати авіасполучення за всіма напрямками, що були раніше.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua