• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Іспанія з наступної весни скасовує обов'язкові тести на COVID-19 для туристів

Реклама на dsnews.ua

Для поїздки в Іспанію вже в березні не потрібно буде здавати тест на коронавірус, а влада країни представила програму для залучення туристів

Про це йдеться в повідомленні місцевого видання The Local, передає "ДС".

Іспанські органи влади в сфері туризму сподіваються, що до приходу весни вдасться відмовитися від надання негативного тесту на COVID-19, зробленого не менш ніж за 72 години до поїздки. Зараз він є обов'язковим для поїздки.

Національне туристичне агентство Іспанії Turespaña представить нову кампанію "безпечне пересування". Вона допоможе залучити туристів в країну, надавши їм актуальну інформацію та поради з безпеки.

Кампанію представив 3 грудня міністр промисловості, торгівлі і туризму Рейес Марото і генеральний директор Національної ради з туризму Turespaña Мігель Санс.

"За допомогою цієї кампанії ми хочемо позиціонувати туристичний бренд Іспанії як чинник, що впливає на безпеку подорожей, і зробити внесок у формування впевненості у туристів в тому, що вони знову приїдуть в нашу країну", — сказав Марото.

Кампанія обійдеться приблизно в 2 мільйони євро. Планується, що вона триватиме, поки вживаються заходи щодо профілактики коронавірусу.

Нагадаємо, в рамках боротьби з коронавірусом влада Іспанії за погодженням з місцевими адміністраціями планує обмежити поїздки по країні на Різдво і Новий рік.

    Реклама на dsnews.ua