• EUR 42.5

Іспанія у феноменальному матчі обіграла Хорватію і вийшла в ¼ фіналу Євро-2020 (відео)

У матчі 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу збірна Іспанії в екстра-таймі обіграла національну команду Хорватії з рахунком 5:3 і вийшла в чвертьфінал турніру

uefa.com

Матч походив на головній арені Копенгагена (Данія), передає "ДС".

Рахунок в матчі відкрив на 20-й хвилині іспанський півзахисник Педрі, коли після невдалого пасу назад мʼяч закотився у ворота його команди. Але вже через 18 хвилин Сарабія зрівнює рахунок.

У другому таймі Аспілікуета ударом головою після подачі Торреса виводить "червону фурію" вперед на 57-й хвилині. На 77-й хвилині Торрес зробив рахунок 3:1.

У хорватів після низки замін під кінець матчу відкрилося друге дихання. Оршич на 86-й хвилині скорочує відставання, а Пашич на 92-й хвилині зрівнює рахунок.

Гра була переведена в екстра-тайм, в якому іспанці виявилися сильнішими. На 100-й хвилині Мората вивів іспанців вперед, а на 103-й хвилині Ойарсабаль поставив крапку в матчі.

Редактор: Марія Чиренко