• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Злякалися коронавіруса? Microsoft закриває всі роздрібні магазини

Реклама на dsnews.ua

Американська корпорація Microsoft оголосила, що назавжди закриє свої 83 магазину Microsoft Store, щоб зосередитися на онлайн-продажах

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, передає "ДС".

Близько десяти років Microsoft розширювала свою присутність в роздрібній торгівлі, намагаючись конкурувати з Apple: у компанії хотіли, щоб люди могли випробувати і протестувати нове програмне і апаратне забезпечення Microsoft. Компанія навіть побудувала магазин на 5-й авеню в Нью-Йорку, в декількох кварталах від знаменитого скляного куба Apple.

Microsoft Store були закриті наприкінці березня через пандемію коронавірусу. Через три місяці в компанії вирішили не відкривати їх зовсім.

"Наші продажі виросли в Інтернеті, оскільки наш портфель продуктів перетворився в основному в цифрові пропозиції, і наша талановита команда довела свій успіх, обслуговуючи клієнтів за межами будь-якого фізичного місця розташування", - зазначив корпоративний віце-президент Microsoft Девід Портер.

Чотири операційних центру в Лондоні, Нью-Йорку, Сіднеї і Рэдмонде залишаться відкритими, їх перетворять у центри Microsoft Experience.

    Реклама на dsnews.ua