• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Італія повністю вакцинувала 80% жителів старше 12 років

В Італії 80% жителів старше 12 років пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної інфекції

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Такі показники встановив італійський уряд в якості показника безпеки, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Згідно з даними влади, станом на 10 жовтня 43 229 551 особа старше 12 років із загальною чисельністю населення близько 60 мільйонів завершили цикл вакцинації. Таким чином, досягнутий показник вакцинації 80%.

"Це критичний рівень, вище якого експерти кажуть — і тенденція, яку ми спостерігаємо протягом декількох тижнів, підтверджує це — що ризик госпіталізації різко знижується", — заявили в офісі уповноваженого з надзвичайних ситуацій з COVID-19 Паоло Фігліуоло.

Однак, за словами радника уповноваженого Гвідо Расі, одного досягнення 80% недостатньо.

"Нам доведеться продовжувати досягати інших порогових значень: або процентне співвідношення вище 80%, якщо ми продовжимо утримуватися від вакцинації дітей у віці до 12 років, або 80% всього населення, включаючи дітей віком від 5 до 12 років", — сказав він.

З моменту спалаху в лютому минулого року в Італії зареєстровано 131 274 смертельних випадки, пов'язаних з COVID-19, що є другим за величиною числом жертв в Європі після Великобританії і дев'ятим за величиною в світі. На сьогоднішній день в країні зареєстровано 4,7 мільйона випадків.

Як повідомляла "ДС", Організація Об'єднаних Націй разом з Всесвітньою організацією охорони здоров'я планують вакцинувати від COVID-19 40% населення Землі до кінця 2021 року і 70% — до середини наступного року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua