• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

ООН та ВООЗ розраховують вакцинувати до кінця року 40% населення світу

Організація Об’єднаних Націй разом із Всесвітньою організацією охорони здоров’я планують вакцинувати від COVID-19 40% населення Землі до кінця 2021 року та 70% до середини наступного року

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / mmhealth.org
Реклама на dsnews.ua

Так, генеральний секретар ООН Антоніо Гутерреш заявив, що у світі вже виробляється достатня кількість вакцин для досягнення цієї мети, але донорам потрібно зібрати 8 млрд дол., щоб збільшити обсяг COVID-щеплень у бідніших регіонах, передає "ДС" з посиланням на The National.

План передбачає, що країни ООН розподілятимуть дози вакцин, передаватимуть технології та робитимуть інші кроки, які допоможуть біднішим країнам отримати достатньо вакцин та розповсюдити їх серед свого населення.

"Держави-члени повинні об'єднатися та зробити усе, що необхідно для успіху цієї стратегії", — сказав Гутерреш.

Очільник ООН закликав США, Китай та інших членів групи країн G20 "зібрати" кошти, під час саміту Великої двадцятки наприкінці місяця у Римі та "втілити цю стратегію в реальність".

"Успіх цього плану вимагає справедливого розподілу", — сказав Гутерреш.

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 7 жовтня зафіксовано 237 089 319 випадків зараження коронавірусом, зокрема 4 840 904 летальних, одужали 214 251 437 осіб.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua