• USD 39.8
  • GBP 49

Італія стала новим Чемпіоном Європи (відео)

Чемпіоном Європи-2020 стала збірна Італії, яка обіграла національну команду Англії в серії пенальті з рахунком 3:2

uefa.com

Фінал турніру проходив на стадіоні "Уемблі" в Лондоні, передає "ДС".

Фото з відкритих джерел

Стартові склади команд:

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Бонуччі, Кʼєлліні, Емерсон, Барелла, Жоржина, Верратті, Кʼєза, Іммобіле, Лоренцо Інсіньє.

Англія: Пікфорд, Тріппʼєр, Уокер, Стоунз, Магуайр, Шоу, Райс, Філліпс, Маунт, Стерлінг, Кейн.

Рахунок був відкритий на 2-й хвилині. Автором найшвидшого гола в фінальних матчах Чемпіонату Європи за всю історію став Шоу.

Італія змогла відповісти тільки в другому таймі. Рахунок зрівняв на 67-й хвилині Бонуччі.

Основний час завершився з рахунком 1:1 і були призначені екстра-тайми. Однак рахунок на табло не змінився. І доля Євро-2020 вирішилася в серії пенальті, яка закінчилася з рахунком 3:2 на користь Італії.

Редактор: Марія Чиренко