• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Італія посилила карантин і ввела комендантську годину

Реклама на dsnews.ua

Уряд Італії через зростання кількості заражених коронавірусом прийняв рішення про посилення карантину на всій території країни, включаючи введення комендантської години. Дані заходи вступають в силу з 4 листопада і триватимуть до 3 грудня

Про рішення влади Італії пише агентство ANSA, передає "ДС".

Так, комендантська година для жителів Італії буде діяти з 22:00 до 5:00.

Бари і ресторани повинні будуть закриватися о 18:00, а музеї, виставки, гральні зали і лотерейні — зовсім не працювати. Торгові центри не будуть працювати у вихідні і передсвяткові дні. У вихідні дозволяється працювати тільки продуктовим магазинам, аптекам, торговцям сигаретами і пресою.

Старшокласників переводять на дистанційне навчання, а середня і початкова школи продовжать навчання в класах, але в масках. Дитсадки також закриваються.

Крім того, встановлюється обмеження заповнювання громадського транспорту на 50% — як міського, так і регіонального.

Як зазначається, ряд жорстких правил торкнеться всієї території Італії, але при цьому збережеться і поділ по "зонами ризику", який діяв при першій хвилі пандемії.

Так, в "помаранчевій зоні" також обмежується вʼїзд-виїзд з регіону — крім випадків, коли для цього є нагальна потреба, так само обмежується виїзд зі своїх муніципалітетів. На додаток, тут ресторани зможуть працювати тільки на доставку або продавати страви на винос.

У "червоній зоні", на додаток до цього припиняються всі спортивні події. Дозволено займатися фізичними вправами "індивідуально" і тільки "поруч з будинком".

Людям дозволено виходити на прогулянки недалеко від будинку, але в масці.

Нагадаємо, 30 жовтня в Італії зареєстрували антирекорд заражень за весь час пандемії — понад 31 тисячі на добу.

    Реклама на dsnews.ua