• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Через заклик лідера секти у Кенії готуватися до "кінця світу" загинули майже 90 людей

Лідер кенійського культу стверджував, що 15 квітня буде кінець світу, і закликав своїх послідовників голодувати до смерті, щоб першими "потрапити на небеса". 

Місце події
Місце події / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Досі відомо про 89 загиблих послідовників Міжнародної церкви "Добра Новина", очолюваної лідером культу Полом Маккензі, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Вона базувалася в лісі Шакахола на сході Кенії. З п'ятниці влада вилучила з неглибоких могил 81 тіло. Пізніше ще вісім членів секти були знайдені живими, але згодом померли.

Сам Маккензі перебуває під вартою в поліції з 14 квітня разом з 14 іншими членами культу. Кенійські ЗМІ повідомляють, що він відмовляється від їжі і води.

"Він наказав їм морити себе голодом перед кінцем світу 15 квітня, сказавши, що він буде останнім, замкнувши за собою двері", — розповів Стівен Мвіті, чия дружина і шестеро дітей приєдналися до культу, але побоялись померти.

Мвіті уточнив, що чув це від колишнього члена секти, якого виключили за те, що він пив воду під час масового посту.

Працівники лікарні в прибережному місті Малінді, куди звозять трупи і тих, хто вижив, сказали, що вони чули те ж саме від тих, хто вижив.

"У нього (Маккензі) був ретельно розроблений план убивства дітей, молоді, а потім і дорослих, і він сказав їм, що буде останнім, хто помре від голоду", — розповів один із працівників лікарні.

Очікується, що кількість жертв зростатиме, оскільки кенійський Червоний Хрест повідомив, що понад 300 осіб вважаються зниклими безвісти.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua