• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Зміни повинні бути, але вже після обрання нового президента", — Тихановська записала відеозвернення до громадян Білорусі (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Колишня кандидат у президенти Білорусі і головна конкурентка Олександра Лукашенка на виборах Світлана Тихановська закликала білорусів в Неділя 6 вересня вийти на Марш єдності

Своє відеозвернення вона опублікувала в Instagram, передає "ДС".

"У нашій родині завжди було так, що один за всіх і всі за одного. І я дуже рада, що саме це гасло стало основним на Марші єдності, який відбудеться завтра о 14:00", — сказала Тіхановском.

Вона додала, що вітає всіх, хто прийде на марш і що разом народ Білорусі — сила.

"Конституційна реформа, звичайно, потрібна, але потрібна вже після проведення нових виборів. Ці зміни повинні бути, але вже після обрання нового президента", — заявила лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановском в ефірі свого YouTube-каналу.

Вона зазначила, що з нею вже зв'язувалися лідери багатьох країн, в тому числі США, Канади та європейських держав. Однак дзвінка з боку РФ не було.

"Ми відкриті до діалогу з представниками будь-якої країни. Тому, якщо нам подзвонять з Росії, ми, звичайно, поспілкуємося", — сказала Тіхановском.

Нагадаємо, журналістів польського телеканалу "Белсат" Максима Калитовського і Олену Дубовик, яких сьогодні, 5 вересня, затримали під час висвітлення акції протесту "Жіночий марш миру" в Мінську, відпустили з відділення міліції.

    Реклама на dsnews.ua