• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Ізраїль може програти ХАМАС: в США назвали умову

На Ізраїль може очікувати стратегічна поразка, якщо не буде захищене цивільне населення

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін у промові на Форумі національної оборони, передає "ДС" з посиланням на Bloomberg.

"Я особисто спонукав ізраїльських лідерів уникати жертв серед цивільного населення, уникати безвідповідальної риторики та запобігати насильству з боку поселенців на Західному березі", — сказав він.

Остін додав, що Ізраїль ризикує зазнати "стратегічної поразки" у війні з ХАМАС, якщо не прислухається до попереджень про зростання кількості жертв серед цивільного населення.

Коментарі Остіна прозвучали на тлі того, що високопосадовці США дедалі голосніше попереджають Ізраїль щодо кількості загиблих у секторі Газа. Ці застереження, які раніше обмежувалися зустрічами за закритими дверима, були оприлюднені через посилення тиску з боку арабських сусідів Ізраїлю, правозахисників і громадської думки всередині країни — включно з лівою частиною Демократичної партії президента Джо Байдена.

Хоча Остін та інші лідери США пообіцяли продовжувати підтримувати Ізраїль, вони стурбовані тим, що американська підтримка може стати неспроможною, якщо жертви серед цивільного населення продовжать зростати.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua