• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Ізраїль почне випробовувати вакцину від COVID-19 на людях уже з 1 листопада

Реклама на dsnews.ua

Міністерство оборони Ізраїлю заявило, що почне випробовувати вакцину від коронавірусу на людях уже з 1 листопада цього року

Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства в Facebook, передає "ДС".

"Ізраїльський інститут біологічних досліджень отримав усі необхідні схвалення від Міністерства охорони здоров'я і Гельсінського комітету на найважливіший етап розробки вакцини від COVID-19. Клінічні випробування на людях почнуться в неділю, 1 листопада", — йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що клінічні випробування вакцини триватимуть не менше пів року і будуть проводитися в кілька етапів. Для цього виготовлено 25 000 експериментальних доз.

На першому участь в експерименті візьмуть 80 добровольців віком від 18 до 55 років, які не мають проблем зі здоров'ям. Вакцинація буде проводитися в медичних центрах "Шиба" і "Адаса".

На другому етапі залучать 960 добровольців, старше 18 років. Передбачається, що якщо все піде добре, старт другого етапу відбудеться в грудні. На цьому етапі буде визначатися ефективне дозування і оцінка її безпеки.

Третій етап випробувань почнеться в квітні. Вакцину отримають 30 000 добровольців. Якщо заключний етап пройде добре, ліки надійдуть у вільний доступ для всіх.

Нагадаємо, У російському Федеральному науковому центрі досліджень і розробки імунобіологічних препаратів імені М. П. Чумакова РАН 19 жовтня приступили до клінічних досліджень своєї вакцини від коронавірусу. Це вже третя в Росії вакцина від коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua