• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ізраїль посилив карантин мінімум на три тижні

Реклама на dsnews.ua

Влада Ізраїлю прийняла рішення про введення загального суворого карантину з п'ятниці, 18 вересня

Карантин розпочнеться о 14:00, передає "ДС" з посиланням на newsru.co.il.

Міністерство охорони здоров'я пропонувало "закрити країну" з 06:00, але уряд вирішив дати ізраїльтянам ще 8 годин, щоб підготуватися до свята Рош га-Шана, єврейського Нового року.

Прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що карантин триватиме не менше трьох тижнів.

"Але, можливо, і довше", — додав він.

Протягом, щонайменше, трьох тижнів громадянам буде дозволено віддалятися від будинку не більше ніж на 500 метрів. На відкритому просторі буде дозволено збиратися групами не більше ніж 20 осіб, а в закритому просторі — не більше ніж 10. У період карантину не буде прийому відвідувачів в громадських і приватних установах. Винятки становитимуть життєзабезпечуючі структури. Кафе і ресторани будуть надавати виключно послуги take away. На робочих місцях зможуть перебувати до 30% колективу.

Після перших двох тижнів жорсткого карантину на два тижні буде введена система "суворого стримування", в рамках якої економічна діяльність буде можлива в обсязі 50%. Система освіти залишиться закритою.

Ще через два тижні буде введена в дію програма "Світлофор", раніше запропонована координатором по боротьбі з коронавірусом професором Роні Гамза.

Відзначимо, за останній тиждень в Ізраїлі виявлено понад 24 тисяч людей, що заразилися коронавірусом.

В цілому з початку пандемії в країні було виявлено 153 759 тих, що заразилися (+24410 за тиждень; темпи приросту числа заражених помітно зросли в порівнянні з минулим тижнем). На даний момент заражені 38008 людини. 114 635 осіб одужали після коронавірусу (+12 528 за тиждень), 1 108 хворих померли (+98 за тиждень).

    Реклама на dsnews.ua