• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Ізраїль продовжив дію заборони на польоти до/з України

"Коронавірусний" кабінет Ізраїлю в режимі телефонного голосування затвердив пропозицію міністерства охорони здоров'я про продовження терміну дії заборони на виліт з Ізраїлю до країн "червоної зони" і прибуття з них до 13 червня 2021 року

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / twitter.com/ZelenskyyUa
Реклама на dsnews.ua

Йдеться про таких країнах: Україна, Ефіопія, Бразилія, ПАР, Індія, Мексика та Туреччина, передає "ДС" з посиланням на Newsru.co.il.

З понеділка, 31 травня, до списку "червоних" країн будуть включені Росія і Аргентина, повідомляє канцелярія глави уряду Ізраїлю.

Заборона для ізраїльтян відвідувати Україну, Ефіопію, Бразилію, ПАР, Індію, Мексику і Туреччину діє в Ізраїлі з 3 травня. Ця заборона не поширюється на пасажирів, що здійснюють пересадку в цих країнах, якщо пересадка не вимагає перебування в аеропорту більше 12 годин. Під заборону не потрапляють гуманітарні випадки, учасники спортивних зборів і змагань та офіційні представники державних структур.

Для подачі прохання про виліт в одну з перерахованих вище семи країн слід заповнити бланк на сайті прикордонної служби. Прохання буде розглянуто спеціальною комісією за винятковими випадками.

Громадяни та ізраїльтяни, які постійно проживають в семи перерахованих вище країнах, також можуть повернутися туди, подавши відповідну заяву до комісії з розгляду виняткових випадків.

Іноземні громадяни, а також співробітники ізраїльських державних служб не повинні подавати для відвідування цих країн спеціальні прохання.

З 3 травня діє положення про режим самоізоляції для людей, які повертаються з України, Ефіопії, Бразилії, ПАР, Індії, Мексики і Туреччини. Це положення поширюється як на тих, хто не зробив щеплення, так і для тих, хто пройшов вакцинацію. При цьому громадяни, що зробили щеплення та ті, хто перехворів, які здійснювали в цих країнах пересадку, не виходили з аеропорту і не провели в ньому більше 12 годин, звільняються від карантину.

Термін обов'язкового карантину залежить від наявності негативного результату тестів на коронавірус. Без проходження тестів — 14 днів, при наявності двох негативних тестів — 10 днів.

Розглядається також питання про оголошення Сейшельських островів зоною максимального ризику зараження коронавірусов. Можливо і цю державу в Ізраїлі оголосять "червоною".

Примітно, що список "червоних" країн розширюється на тлі рішення з 1 червня скасувати всі карантинні обмеження в Ізраїлі. Після скасування обмежень зникає необхідність в "зелених паспортах", будуть скасовані обмеження "фіолетового стандарту". Але рішення про обов'язкове носіння захисних масок в закритих приміщеннях залишається чинним, і воно буде діяти до тих пір, поки про скасування масок не буде оголошено окремо.

За даними Worldometer, в Ізраїлі з початку пандемії зафіксували 839, 4 тис. випадків COVID-19, з них — 6,4 тис. хворих померли, 832,5 тис. хворих одужали.

Повністю вакциновані 55% населення країни і понад 75% дорослого населення, повідомляє Міністерство охорони здоров'я країни.

Нагадаємо, Ізраїль через пандемію коронавірусу з 4 травня заборонив українцям в'їжджати на свою територію. Також в країну забороняється в'їзд іноземців з території України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua