• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Johnson & Johnson розпочинає розробку нової COVID-вакцини

Компанія Johnson & Johnson розпочала розробку вакцини від коронавірусу штаму "Омікрон"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глобальний керівник відділу наукових досліджень та розробок Матаі Меммен, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми почали працювати над моделюванням та розробкою нової вакцини проти "омікрону", і ми за необхідності швидко перейдемо до стадії клінічних випробувань", — сказав Меммен.

Паралельно з цим у компанії повідомили, що у співпраці з вченими з ПАР та інших країн перевіряють ефективність вакцин проти штаму "омікрон", що вже є у неї. Фахівці Johnson & Johnson вивчають взяті зразки крові та продовжують дослідження на тему бустерних доз вакцин з метою зрозуміти, чи існуючі препарати можуть нейтралізувати загрозу штаму "омікрон".

У свою чергу Меммен наголосив, що поява нового варіанта коронавірусу вказує на необхідність продовжувати відслідковувати епідеміологічну ситуацію, вакцинувати проти COVID-19 та брати аналізи на його можливу наявність.

Як повідомляла "ДС", фармацевтична компанія Moderna на початку 2022 року випустить оновлену вакцину від коронавірусу, яка буде ефективніша проти штаму "Омікрон".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua