• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Як і зайва хромосома: Розробники "Супутника V" заявили, що в РФ, найімовірніше, є свій унікальний штам коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

У Росії, найімовірніше, є свій унікальний штам коронавірусу, як у Великобританії, але його поки не виявили

Про це заявив РИА Новости директор Центру Гамалії Олександр Гінзбург, передає "ДС".

"Чекаємо з нетерпінням, коли наша країна виявить власний російський штам зі зміненими властивостями, якщо вже в Британії, ПАР, Бразилії є свої штами. Де працюють британці, там і виділяють штами, а чим Росія гірша за Британію, вона набагато більша, у нас давно повинен був бути виявлений новий штам", — пояснив він.

Гінцбург зазначив, що в Росії секвенірують (визначають первинну амінокислотну і нуклеотидну послідовності) меншу кількість зразків вірусів, аніж у Великобританії, тому поки новий штам не знайшли.

Нагадаємо, в 2013 році Володимир Мединський, перебуваючи на посаді голови Мінкульту РФ, сказав, що у росіян є одна зайва хромосома.

"Я вважаю, що після всіх катастроф, які обрушилися на Росію в двадцятому столітті, починаючи з першої світової та закінчуючи перебудовою, той факт, що Росія ще збереглася і розвивається, свідчить про те, що у нашого народу є одна зайва хромосома", — сказав він.

Як відомо, синдром Дауна — одна з форм геномної патології, за якої найчастіше каріотип представлено 47 хромосомами замість нормальних 46.

    Реклама на dsnews.ua