• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Як Саакашвілі перетнув кордон у фурі зі сметаною: в Грузії показали відео

Провладний грузинський телеканал "Імеді" випустив сюжет з експрезидентом Міхеїлом Саакашвілі на шляху до Грузії, в якому він, серед іншого, розповідає, що його нібито викрали

Як Саакашвілі перетнув кордон у фурі зі сметаною: в Грузії показали (ВІДЕО)
Як Саакашвілі перетнув кордон у фурі зі сметаною: в Грузії показали (ВІДЕО)
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання "Новости — Грузия", передає "ДС".

Журналісти припускають, що відео зняте у фурі з молокопродуктами, в якій Саакашвілі таємно приїхав з України до Грузії. Політик розповідає, що його нібито викрали і він не знає, спецлужби якої країни стоять за цим.

У сюжеті розповідають, що Саакашвілі напевно готував інсценування на випадок, якщо не зможе потрапити до Грузії. 

Адвокат Міхеїла Саакашвілі Бека Басилай заявив, що поява відео з телефона Саакашвілі у програмі "Імеді" означає, що його туди передала прокуратура, при цьому не підтвердивши і не заперечивши, що відео справжнє.

"Вони оприлюднили інформацію, публікація якої є злочином. Я не підтверджую справжність цього відео, але головне те, що мені вчора передали повні матеріали щодо перетину кордону. І згідно з ними інформація, вилучена з телефонів Саакашвілі, не є відкритою і долученою до справи. Тобто виходить, що прокуратура надала телекомпанії "Імеді" матеріали, які не долучені до матеріалів справи… Надання телебаченню інформації, отриманої з особистого телефона Саакашвілі є злочином. Ні в кого не повинно бути доступу до цього відео", — заявив Басилая. 

Лідер правлячої партії "Грузинська мрія" Іраклій Кобахідзе після сюжету "Імеді" назвав Міхеїла Саакашвілі "абсолютним фейком".

"Він ще раз нагадав, чим він є. Це абсолютний фейк у всьому — і в голодуванні, і у викраденні, і прибутті", — заявив Кобахідзе. 

Прем’єр Іраклій Гарібашвілі припустив, що Міхеїл Саакашвілі записував відео нетверезим. "Очевидно, що він не тверезий. Він марить, розповідає про якісь спецслужби. Уявіть, в яких ілюзіях живе людина", — прокоментував він.

Нагадаємо, 1 жовтня вранці колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав в соцмережах, що прибув в країну. Увечері 1 жовтня прем'єр Грузії заявив, що Саакашвілі затриманий.

Саакашвілі, який вже понад 20 днів голодує у в'язниці, погодився на допуск групи лікарів, сформованої з ініціативи Міністерства юстиції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua