• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Канада розширила "кримські" санкції проти Росії

Канада 29 березня ввела нові санкції проти Росії за окупацію українського Криму

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства закордонних справ Канади, передає "ДС".

"З моменту незаконної окупації і анексії Криму в 2014 році уряд Росії постійно порушує суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України. Росія піддавала жителів Криму серйозним порушенням прав людини і зловживанням. Вона також створила свою армію на півострові і розселила сотні тисяч громадян Росії в Криму і продовжує руйнувати історичну спадщину українського і кримськотатарського народів", — наголошується в повідомленні.

Канада засудила серйозні порушення Росією міжнародного гуманітарного права і прав людини в окупованому Криму. Також в Оттаві заявили про непохитну прихильність Канади суверенітету і територіальній цілісності України.

Відзначається, що з моменту незаконної анексії Криму Росією в 2014 році Канада ввела санкції проти більш ніж 440 фізичних та юридичних осіб, багато з яких узгоджувалися з союзниками. Санкції Канади передбачають заморожування активів і заборону на вчинення правочинів.

Як повідомляла "ДС", 24 березня уряд Канади оголосив про введення санкцій проти російських чиновників у зв'язку з погіршенням ситуації з правами людини в РФ. Зокрема, мова йде про отруєння і кримінальне переслідування лідера опозиції Олексія Навального.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua