• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Канада скоротить видобуток нафти для підвищення ціни

Реклама на dsnews.ua
Канадська провінція Альберта примусово скоротить видобуток нафти для підвищення її ціни на ринку

Про це заявила прем'єр-міністр Альберти Рейчел Нотли, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Починаючи з першого січня Альберта введе загальне скорочення видобутку на 325 тисяч барелів на день, що складає приблизно 8.7%", - повідомила Нотли.

Ці обмеження будуть залишатися в силі, поки не будуть продані 35 млн барелів нафти, що скупчилася в сховищах. Очікується, що це відбудеться навесні. Після цього обмеження буде зменшено до 95 тисяч барелів на день і зовсім скасовано в кінці наступного року.

Потреба зменшити видобуток нафти пов'язана з тим, що зараз більшість видобутої нафти в Альберті не може бути вивезено на продаж за межі провінції через брак транспортних можливостей. Це викликало істотне падіння ціни на нафту, яка зараз продається нижче собівартості. За оцінками уряду Альберти, щодня провінція втрачає через це $80 млн. Таким чином, введені обмеження повинні принести державної скарбниці понад $1 млрд.

Крім цього, уряд Альберти, на території якої видобувається більшість канадської нафти, також закупить кілька тисяч залізничних цистерн для транспортування нафти.

Нагадаємо, 23 листопада повідомлялося, що ціна одного бареля нафти опустилася до $61,64, що є виявилося мінімумом 2018 року.

    Реклама на dsnews.ua