• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Канада, Великобританія та США: Москва намагається вплинути на вибори в Молдові

США, Великобританія й Канада заявили, що Росія намагається втрутитися в політику Молдови напередодні призначених на осінь виборів президента республіки

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у спільній заяві країн, передає "ДС".

"Президентка Мая Санду й органи безпеки Молдови попередили, що Кремль прагне підірвати молдовські демократичні інститути напередодні жовтневих президентських виборів", – ідеться в документі.

Його автори заявляють, що вільні вибори є "наріжним каменем будь-якого демократичного суспільства" й, намагаючись завадити їм, Москва підриває суверенітет незалежних держав.

Наміри Кремля, який покладається на "брехню, обман, корупцію й дезінформацію", поширюють і на інші країни, де тривають передвиборчі перегони.

"Ми постійно спостерігаємо спроби РФ вплинути на демократичні вибори, підірвати їх, щоб досягти результатів, сприятливих для Кремля. Ця загроза особливо актуальна у 2024 році, коли сотні мільйонів людей по всій Європі й Північній Америці прийдуть на виборчі дільниці, щоб обрати своїх лідерів на європейських, національних, регіональних і місцевих виборах", – йдеться у тексті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua