• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Канада закупила вакцини від COVID-19 учетверо більше, ніж кількість населення

Реклама на dsnews.ua

Влада Канади замовила вакцину від коронавірусу у кількості, що перевищує чисельність населення країни у 4 рази — 154 мільйонів доз при менш ніж 40 млн мешканців 

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на дані власного трекера поставок вакцини, передає "ДС".

Таким чином, на сьогодні у Канади є домовленості на постачання вакцини для щеплення 153,9 мільйона осіб (410% населення країни).

Планується, що в країні використовуватимуть вакцини різних виробників, зокрема, від компаній Moderna і Pfizer BioNTech. А сама вакцинація може початися вже наступного тижня.

"Перші канадці будуть вакциновані наступного тижня, якщо на поточному тижні ми отримаємо дозвіл від Міністерства охорони здоровʼя",— заявив премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо.

Як зазначається, на другому місці за кількістю замовленої вакцини — Великобританія (може прищепити 295% свого населення). На третьому — Австралія (може прищепити 269% населення).

Нагадаємо, 8 грудня 2020 року у Великобританії почалася вакцинація від COVID-19. Першими прищеплюють медиків і людей старше 80 років.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоровʼя Максим Степанов закликав США надати Україні вакцину від COVID-19 у пріоритетному порядку.

    Реклама на dsnews.ua