• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Канадський міністр пішов у відставку через пияцтво на робочому місці

У Канаді міністр лісової промисловості та сільського господарства провінції Альберта Девін Дрішен пішов у відставку після звинувачень у розпиванні алкоголю у своєму робочому кабінеті

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання The Globe and Mail, передає "ДС".

Вперше про пияцтво Дрішена стало відомо 10 днів тому після того, як його колишня підлегла подала позов до суду, в якому описувалася "отруєна робоча атмосфера".

Декілька днів тому про свою відставку Девін Дрішен повідомив у соцмережі Facebook.

"Я передав прем'єрміністру Джейсону Кенні заяву про свою відставку з посади міністра, і вона була прийнята. Я визнаю, що моя особиста поведінка щодо алкоголю стала проблемою для уряду в цілому", — заявив Дрішен.

Крім того, він висловив жаль з приводу того, що сталося.

"Втім, я вирішив, що краще для мене та провінції — піти у відставку і зосередитися на особистому здоров'ї та благополуччі", — додав колишній чиновник.

Девін Дрішен повідомив у соцмережі Facebook;
Девін Дрішен повідомив у соцмережі Facebook;

За даними анонімних джерел канадського громадського мовника CBC News, Дорішен вживав алкогольні напої у своєму робочому кабінеті у провінційному парламенті щонайменше 10 разів. Часто при цьому двері до його кабінету зачинялися, щоб не допускати сторонніх, і люди могли потрапити всередину, лише назвавши раніше узгоджене кодове слово.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський у рамках участі у Конференції ООН з клімату провів зустріч із прем'єрміністром Канади Джастіном Трюдо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua