• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Кандидат на посаду голови Пентагона назвав Україну пріоритетом для США

Підтримка України у сфері безпеки й оборони на тлі її військового протистояння російській агресії залишатиметься пріоритетом для Сполучених Штатів Америки

Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це у коментарі перед слуханнями в Сенаті США заявив кандидат на посаду глави Пентагону Ллойд Остін, інформує "ДС".

"Підтримка США у сфері безпеки з метою нарощування потенціалу українських сил має залишатися пріоритетом", — наголосив Остін, слова якого наводить Укрінформ.

Він зазначив, що "твердо підтримує проведення навчань, забезпечення обладнанням та консультативну підтримку, аби допомогти українським силам зберегти територіальну цілісність в умовах тривалої агресії РФ".

Остін також підкреслив, що виступає за надання летальної допомоги, "щоб забезпечити Україну озброєнням, необхідним для захисту". З цією метою він пообіцяв у разі затвердження на посаді продовжувати активно оцінювати потреби України в допомозі та при потребі вносити корективи. І водночас наголосив на необхідності досягнення Україною "сталого прогресу у сфері управління та антикорупційних реформ".

Коментуючи перспективи відносин з РФ, кандидат на посаду глави Пентагону підкреслив: основна мета має полягати в тому, "щоб стримувати РФ від дій проти життєво важливих інтересів США".

Як писала "ДС", раніше кандидат на посаду держсекретаря США Ентоні Блінкен підтвердив твердий намір адміністрації 46-го президента Джозефа Байдена забезпечити надання летальної зброї Україні.

    Реклама на dsnews.ua