• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Карантин та обов'язкова вакцинація: Угорщина посилює обмеження

Уряд Угорщини у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації оголосив про запровадження низки обмежувальних заходів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі угорського порталу 444.hu, повідомляє "ДС".

З листопада в громадському транспорті носіння масок знову стає обов’язковим.

Крім того, уряд дозволив компаніям і підприємствам вимагати вакцинацію від працівників, якщо це необхідно на їхню думку. Планується, що перше щеплення працівники повинні будуть отримати до 15 грудня.

Вимога про вакцинацію також стосуватиметься працівників державних установ. У муніципалітетах мери вирішуватимуть, чи наказувати примусову вакцинацію. Щодо університетів, які утримуються фондами, то рішення може прийняти опікунська рада.

Буде введена заборона на відвідування закладів охорони здоров’я. У соціальних закладах керівник може розпорядитися про заборону відвідування.

В Угорщині за останню добу виявили 4039 нових інфікованих – востаннє стільки було 16 квітня, під час третьої хвилі епідемії. Тиждень тому показник становив 2361 новий випадок.

Наразі госпіталізовано 1980 осіб, 204 з яких потребують ШВЛ. За минулу добу в країні від наслідків коронавірусу померли 45 людей.

Як повідомляла "ДС", Угорщина 22-23 травня скасувала більшість обмежень по коронавірусу, включаючи нічну комендантську годину і обов'язкове носіння масок у громадських місцях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua