• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Карантин у Канаді можуть послабити ще до літа: названо умову

За умови високого рівня вакцинування від COVID-19 Канада зможе скасувати найбільш жорсткі карантинні заходи до літа

У Канаді хочуть послабити карантин
У Канаді хочуть послабити карантин
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила під час пресконференції головний санітарний лікар Канади Тереза Там, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Є можливість безпечно скасувати найбільш суворі заходи захисту громадського здоров’я, наприклад закриття бізнесів, до цього літа, якщо достатньо людей отримає щеплення", — зазначила Там.

За її словами, оптимістичний сценарій передбачає, що 75% дорослих канадців до середини літа отримають одне щеплення, а 20% — дві дози.

"У такому разі обмеження можна буде поступово послабити за умов належного рівня тестування, відстежування, ізоляції та дотримання особистих пересторог", — каже головний санлікар.

Вона додала, що зниження кількості вакцинованих канадців до 55% зробить неможливим скасування влітку обмежень.

"У цьому разі скасування обмежень в середині літа призведе до спалаху пандемії та перевантаження системи охорони здоров’я восени", — вважає Тереза Там.

Лікар наголосила, що "критично важливим є високий рівень вакцинування".

"Чим більше людей отримає щеплення — тим безпечніше буде скасовувати обмежувальні заходи, покликані захистити громадське здоров’я. Саме тому так важливо закатати рукави й вакцинуватися", — зауважила вона.

Близько третини канадців уже отримали першу дозу вакцини від COVID-19, завершили вакцинацію лише близько 2%.

Як писала "ДС", федеральний уряд Канади тимчасово заборонив пасажирські рейси з Індії та Пакистану на тлі збільшення кількості випадків захворювання на COVID-19 в Індії та мутацій коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua