• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Карнавал у Ріо-де-Жанейро скасували через COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Через пандемію COVID-19 карнавал у Ріо-де-Жанейро цього року проводити не будуть

Про це повідомив у Twitter мер Ріо-де-Жанейро Едуарду Паес, передає "ДС".

"Я ніколи не приховував пристрасті до карнавалу, і я усвідомлюю економічну важливість цього культурного заходу для нашого міста. Однак наразі мені здається божевільним, що ми зможемо організувати карнавал у липні", — написав Паес.

У вересні 2020 року керівництво Незалежної ліги шкіл самби Ріо-де-Жанейро, відповідальної за організацію карнавалу, постановило, що свято, яке традиційно відзначається в лютому перед початком католицького Великого посту, у звичайний час проведено не буде. При тому тоді не виключалася можливість перенесення свята на більш пізній термін. Тепер ухвалено рішення відмовитися і від цієї ідеї, пише "Інтерфакс-Україна".

Ситуація ускладнюється ще й тим, що майже у всіх шкіл самби у звʼязку з пандемією не вистачає коштів для підготовки виступів.

За даними статистичного сайту Worldometer, Бразилія входить до першої трійки країн із найбільш несприятливою епідеміологічною ситуацією. Від початку пандемії COVID-19 у країні виявили 8,7 млн випадків зараження, 214,2 тис. людей померли.

Як писала "ДС", Національне агентство з санітарного нагляду Бразилії відхилило запит на використання в країні російської вакцини "Спутник-V".

    Реклама на dsnews.ua