• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

КДБ Білорусі висунув звинувачення опозиціонеру Бабарику

Реклама на dsnews.ua

Комітет державної безпеки Білорусі висунув офіційне звинувачення заарештованому білоруському опозиціонеру Віктору Бабарику, якого підозрюють в отриманні хабарів

Про це йдеться в повідомленні TUT.by, передає "ДС".

Йому висунуто обвинувачення за ч. 3 ст. 430 і ч. 2 ст. 235 КК Республіки Білорусь. Це отримання хабарів організованою групою в особливо великому розмірі, а також легалізація ("відмивання") коштів, отриманих злочинним шляхом в особливо великому розмірі.

Перша стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 15 років, а друга — позбавлення волі на термін від 4 до 7 років.

Також звинувачення в отриманні хабарів пред'явлені заступникам голови правління "Белгазпромбанка" Сергію Шабану, Олександру Ільясюку, Кирилу Бадею, Дмитру Кузьмичу, колишньому першому заступнику голови правління Олексію Задойку і заступнику голови правління Сергію Доброльоту. Засновнику ТОВ "Актівлізінг" Віктору Кобякову висунуто звинувачення в пропозиції хабара у великому розмірі.

Нагадаємо, раніше сім країн-партнерів Європейського Союзу, включно з Україною, ввели санкції проти самопроголошеної влади Білорусі в зв'язку з "фальсифікацією виборів і порушенням прав людини".

    Реклама на dsnews.ua