• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Київ отримав перший з 20-ти трамваїв у рамках угоди з ЄІБ, — Мінінфраструктури

У рамках ініціативи Міністерства інфраструктури України Київ отримав перший із 20 трисекційних низькопідлогових трамваїв, закуплених за кредит від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні відомства в Facebook, передає "ДС".

Зазначається, що у рамках угоди на оновлення трамвайного парку Києва буде спрямовано 24,9 млн євро. Виробник 26-метрових трамваїв, які можуть перевозити 300 пасажирів, — ТОВ "ТАТРА-ЮГ". Перший трамвай перебуватиме в Дарницькому депо і після пусконалагоджувальних робіт вийде на маршрут на лівому березі. 

Крім того, кредит є частиною проєкту "Міський громадський транспорт України", який підтримується ЄС та спрямований на поліпшення інфраструктури громадського транспорту в українських містах. 

"Кредит ЄІБ на нові трамваї у Києві сприятиме розвитку екологічно безпечного та стійкого транспорту. Як представники кліматично-орієнтованого банку ЄС ми віримо, що розвиток ефективної системи міського громадського транспорту – один із найкращих способів боротьби із забрудненням та розвʼязання питань зміни клімату", – каже голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон.

Як писала "ДС", Кабінет Міністрів направив 1,2 мільярда гривень субвенції Дорожнього фонду держбюджету на закупівлю нових трамваїв для міст Дніпро і Кривий Ріг.

    Реклама на dsnews.ua