• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кількість людей, що живуть за межею бідності, збільшилася вперше за 20 років

У світі кількість людей, що живуть за межею бідності, збільшилася на 120 млн осіб. Цей показник збільшився вперше за останні 20 років

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

За його словами, зростання показників бідності спостерігається вперше за двадцять років і пов'язано це насамперед з пандемією, боротьба з якою негативно позначилася на економіках країн світу.

"Нерівномірне відновлення ще більше збільшує нерівність між глобальною Північчю і Півднем. А тим часом сьогодні, коли солідарність потрібна як ніколи, ми не бачимо її прояву", — відзначає він.

За словами Гутерріша, зараз треба перш за все боротися з бідністю і несправедливим розподілом вакцин.

Генсек ООН також привернув увагу до становища вразливих груп населення, зокрема жінок, які в результаті пандемії постраждали більше, ніж чоловіки. Він запропонував надавати адресну допомогу жінкам-підприємцям, боротися з неофіційною зайнятістю, а також приділяти більше уваги питанням освіти, соціального захисту, медичного страхування дітей та охорони здоров'я в цілому і скорочувати розрив у доступі до цифрових технологій.

Як повідомляла "ДС", уповноважений Верховної Ради Людмила Денісова заявила, що 77% українських пенсіонерів живуть за межею гуманітарної бідності.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua