• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Китай прийняв закон про біозахист після глобального спалаху коронавируса

Реклама на dsnews.ua

Вищий законодавчий орган Китаю прийняв новий закон про біозахист, спрямований на профілактику і боротьбу з інфекційними захворюваннями

Про це йдеться в повідомленні агентства Reuters, передає "ДС".

Постійний комітет Всекитайських зборів народних представників проголосував за прийняття закону в суботу, і він набуде чинності 15 квітня 2021 року.

Закон створить системи для запобігання і контролю ризиків біобезпеки, включаючи моніторинг ризиків і раннє попередження, розслідування і оцінку ризиків, а також обмін інформацією.

"Він також матиме положення для запобігання і реагування на конкретні ризики біобезпеки, включаючи основні інфекційні захворювання, епідемії і раптові спалахи, а також біотехнологічні дослідження, розробки", — йдеться в повідомленні.

У травні влада Китаю оголосила, що має намір прискорити прийняття закону про біозахисту до кінця року після глобальної спалаху коронавируса, яка вперше була виявлена в китайському місті Ухань.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський подякував уряду Китаю за надану Україні гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусів, сприяння в авіаперевезеннях медичних вантажів, а також у поверненні наших громадян з КНР в Україну.

    Реклама на dsnews.ua