• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Китай схвалив щеплення вакциною Sinovac дітей від 3 років

Китай схвалив екстрене використання вакцини Sinovac Biotech проти COVID-19 для дітей віком від 3 до 17 років.

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив глава Sinovac Biotech Інь Вейдун в інтервʼю державному телебаченню, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

За словами глави компанії, неповнолітні мають більш низький пріоритет для вакцинації проти коронавірусу в порівнянні з літніми людьми, які стикаються з більш високим ризиком серйозних симптомів після зараження.

Попередні результати клінічних випробувань фази I і II показали, що вакцина може викликати імунну відповідь в учасників віком від 3 до 17 років, і більшість побічних реакцій були легкими.

Масова вакцинація в Китаї, в рамках якої станом на 3 червня було введено 723,5 мільйона доз вакцини, в даний час проводиться тільки для осіб у віці 18 років і старше.

Коли вакцина Sinovac буде запропонована більш молодим групам, залежить від стратегії вакцинації Китаю, прийнятої органами охорони здоровʼя, сказав Інь.

Як повідомляла "ДС", 1 червня Всесвітня організація охорони здоровʼя схвалила використання вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac.

У середу, 26 травня, в Україну прибула нова партія вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech, яка налічує 500 тисяч доз.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua